CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektronicznyBierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Wizyta gości z Francji

7 kwietni 2011 roku naszą szkołę odwiedzili goście z zachodniej części Europy.

Delegacja gości z Francji w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce" mogła zobaczyć jak wyglądają nasze pracownie, w jaki sposób pomagamy uczniom zdobywać kwalifikacje zawodowe, ile uczniów liczą nasze klasy oraz gdzie odbywają się praktyki zawodowe.

Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w naszej galerii.

Targi Edukacyjne21 marca 2011 nasza szkoła wzięła udział w organizowanych przez Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach Targach Edukacyjnych. Odwiedzającym uczniom gimnazjów przekazano informacje dotyczące oferty edukacyjnej na kolejny rok szkolny.
Informacje dla gimnazjalistów w formie elektronicznej można pobraćz naszego menu na stronie głównej
Rekrutacja 2011/2012 lub klikając na odnośnik TUTAJ
Pozostałe zdjęcia w naszej galerii

Spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa


Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa w Niepołomicach. Tematem przewodnim była ochrona przyrody na terenie Puszczy Niepołomickiej oraz uświadomienie jakie zagrożenia dla zwierząt pojawiają się ze strony człowieka i jego degradacyjnej działalności.

Po okresie zimowym możemy zaobserwać w przydrożnych rowach melioracyjnych jakie ilości śmieci zostają wyrzucane przez mieszkańców.
Pamiętajmy, zaśmiecając przyrodę zaśmiecamy własne otoczenie.
Dziękujemy Pani Annie Grochot za zorganizowanie spotkania.

Dzień bezpiecznego internetu

W środę 23 lutego 2011 w naszej szkole odbędzie się dzień bezpiecznego Internetu.

W programie przewidziano:
9.45-10.30 – Wykład/ćwiczenia praktyczne „Zabezpieczenie komputera w sieci” (sala multimedialna) nr 10
10.40-11.20- Konkurs z nagrodami w certyfikowanym laboratorium ECDL w naszej szkole.

Osoby lub klasy zainteresowane wykładem/konkursem proszone są o zgłaszanie się osobiste do Pana Pawła Dobrzańskiego lub o kontakt email na adres lekcjeti@tlen.pl

Dodatkowe informacje o inicjatywie „Dnia bezpiecznego Internetu” na stronie http://www.saferinternet.pl

Uwaga nauczyciele

Konferencja klasyfikacyjna
27 styczeń 2011 (czwartek)
godz. 15.30

Konferencja plenarna
17 luty 2011 (czwartek)
godz. 15.30

Konkurs cukierniczy25 stycznia odbył się drugi etap szkolnego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. Pierwszy teoretyczny etap przeszły trzy osoby: Edyta Ptak, Sławomir Bąk oraz Michał Węgrzyn. Tematem przewodnim etapu praktycznego były bajki i baśnie. Przygotowanie ciast oraz bajkowych dekoracji trwało pięć godzin, zapachy uwodziły nauczycieli oraz uczniów całej naszej szkoły. W końcu po burzliwych naradach i konsumpcji każdego z ciast jury ogłosiło wyniki.

Zwyciężyła Edyta Ptak uczennica klasy III B z tematem Kubusia Puchatka.
Nagrody oraz dyplomy wręczyła Danuta Wieczorek - dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach.
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w zawodzie !


Dziękujemy Pani Annie Glińskiej oraz Elżbiecie Mączce za przygotowanie oraz opiękę nad uczniami podczas konkursu.Pozostałe zdjęcia z konkursu można oczywiście obejrzeć w naszej szkolnej galerii. Zapraszamy.
Wygenerowano w sekund: 0.04
15,428,813 unikalne wizyty