CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektroniczny


Bierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Konkurs YPEF 2012 II edycja

Nasza szkoła w tym roku szkolnym osiągnęła statut Szkoły YPEF, w której został przeprowadzony konkurs.

W środę 18 kwietnia o godzinie 10.00 spotkały się 4 drużyny walczące w II edycji Międzynarodowego Konkursu "Młodzież w Lasach Europy - Young People in European Forests" YPEF 2011/2012.

Etap krajowy składał się z testu wyboru. 50 pytań z zakresu wiedzy o lasach Europy rozwiązywali uczniowie z Niepublicznego Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Zabierzowie Bocheński, uczniowie z Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach oraz dwie drużyny z naszej szkoły.
Formularze konkursowe zostały wysłane do Warszawy.
Oczekujemy na odpowiedź, a wszystkim życzymy jak najlepszych wyników.

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii.

Apel Wielkanocny 2012

Spotkanie Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy II A Dawid Goryczka, Jarosław Szeląg, Dariusz Najder oraz Wiktor Świderski pod opieką Pani Katarzyny Migdał-Ślęczek przygotowali Apel Wielkanocny pt. "Chryste, Ty masz szansę na śmierć i zmartwychwstanie". Po poświęceniu symbolicznego jajka wszyscy złożyli sobie wielkanocne życzenia.

Zobacz galerię

Targi edukacyjne 2011/2012

Promocja szkoły wśród młodzieży gimnazjalnej

Uczniowie corocznie biorą udział w promocji naszej szkoły na terenie gminy Niepołomice. W tym roku odwiedziliśmy młodzież gimnazjalną w Gimnazjum Węgrzce Wielkie oraz w Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach.
Dziękujemy uczniom klasy II B Mateuszowi Twardzik, Katarzynie Kowalskiej oraz uczniom klasy I A Szymonowi Maj, Jakubie Socha, Konradowi Piech za wyroby kulinarne oraz przygotowanie materiałów promocyjnych.

Zobacz galerię

Dzień Bezpiecznego Internetu 2012

W dniach 6-8 lutego 2012 roku w naszej szkole obchodzony był poraz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu „Safer Internet”. Głównym partnerem DBI 2012 jest Fundacja Orange. W ramach obchodów DBI w naszej szkole uczniowie klas 1 A, C, D; 2 A, 3 B brali udział w konkursie w zakres, którego wchodziły zarówno pytania teoretyczne jak i zadania praktyczne. Przygotowując się do inicjatywy DBI uczniowie brali udział w szkoleniu e-learningowym, podczas, którego zdobywali wiedzę niezbędną do bezpieczngo korzystania z sieci Internet. Po pomyślnym zakończeniu kursu otrzymywali zaświaczenia. Najlepsze rezultaty w konkursie osiągneli:
I miejsce Paweł Batko 2a 21 pkt.
II miejsce Mateusz Kostucha 1c 18 pkt. Wioletta Solarz 1d 18 pkt.
III miejsce Wojciech Lalik 3 b 17 pkt.
IV miejsce Joanna Jaworska 1 d 15 pkt. Ewelina Szabelska 3 b 15 pkt.
V miejsce Justyna Woźniak 1 d 14 pkt.

Ogłoszenie

Ogłoszenie dla słuchaczy Technikum Uzupełniającego Dla Dorosłych

Egzaminy poprawkowe rozpoczynają się w najbliższą niedzielę (26.02.2012) o godzinie 9.00 - język polski.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 665 269 646

"Jest taki dzień" 2011/2012

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski"


16 grudnia 2011 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta wigilia, którą poprzedzał przygotowany spektakt przez uczniów w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa pt. "Jest taki dzień" pod opieką Pani Katarzyny Migdał-Ślęczek. O godzinie 13.00 na scenę wyszli uczniowie klasy III B, II D, I A i I B (Joanna Batory, Angelika Pilch, Marlena Dobrowolska, Magdalena Cylny, Paulina Turzyńska, Dawid Stróżewski, Marta Matulka, Socha Jakub, Dawid Gorczyński). Ponadto wokalny i bardzo dynamiczny występ Pauliny Turzyńskiej wprowadził wszystkich w pozytywny nastrój.

Obiad dla gości został przygotowany przez naszych uczniów w zmodernizowanych salach gastronomicznych. "Na kuchni" panowała wspaniała atmosfera dzięki czemu dania smakowały i wyglądały znakomicie. W menu pojawiły się takie dania jak: zupa grzybowa z domowymi kluseczkami, barszcz czerwony z uszkami oraz łosoś na ziemniakowo-szpinakowym postumencie skropiony octem balsamicznym.
Nad kucharzami z klas pierwszych, drugich oraz technikum (Sebastian Prasiel, Marek Golemo, Szymon Maj, Mateusz Sułkowski, Konrad Piech, Jakub Socha, Dariusz Najder) czuwały Pani Anna Glińska oraz Pani Elżbieta Mączka.

Po konsumpcji wyłoniono zwycięzców konkursu cukierniczego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice, którego tematem głównym były zbliżające się Mistrzostwa Europy 2012 w piłce nożnej. Uczniowie przygotowali następujące torty: Sławomir Bąk - logo euro, Mateusz Twardzik - stadion, Wojciech Lalik - stadion na postumencie z piłki. Prace były oceniane przez specjalną komisję, która wyłoniła ex aequo trzy pierwsze miejsca.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii. Zapraszamy.
Wygenerowano w sekund: 0.04
16,641,750 unikalne wizyty