CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektronicznyBierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Dzień Otwarty 2022

Wycieczka do Muzeum Motoryzacji 2022

Wycieczka zawodoznawcza w CKZiU Niepołomice

12 kwietnia po długiej przerwie związanej z pandemią została zorganizowana wycieczka zawodoznawcza dla uczniów branży mechanicznej. Celem wycieczki była wizyta w muzeum motoryzacji w Bielsku Białej. Finalnym punktem wyjazdu był postój w jednym z najsłynniejszych miast Małopolski, w którym 18 maja 1920 roku urodził się Jan Paweł II - Wadowicach.

Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom.

Warsztaty profilaktyczne i socjoteraupetyczne 2022

23 marca w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa odbyło się spotkanie z Marcinem Tyburczym – pedagogiem, dyrektorem projektu spotkań z młodzieżą Fundacji Latarnia.

Tematyką warsztatów profilaktycznych i socjoteraupetycznych były zagadnienia związane z zakresu przeciwdziałania narkomanii, dopalaczom, alkoholizmowi i cyberprzemocy. Wstrząsające historie przedstawiały realia walki i ceny jaką musi ponieść człowiek, aby żyć w wolności bez nałogów.

Otwarcie Stacji Diagnostycznej 2022


Uroczyste otwarcie Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów

W dniu 17 marca w została uroczyście otwarta nowa podstawowa stacja kontroli pojazdów w budynku CKZiU Niepołomice przy ul. Kolejowej 28, gdzie znajdują się również warsztaty mechaniczne do kształcenia zawodowego w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych pod patronatem firmy MAN Truck.

Stacja oferuje przeglądy techniczne na najwyższym poziomie pojazdów do 3,5t przez doświadczonych fachowców diagnostyki pojazdów samochodowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych
od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00 - 18.00.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii

Solidarni z Ukrainą 2022Solidarni z Ukrainą

Pod takim hasłem odbyła się akcja Młodzieżowej Rady Miejskiej polegającej na okazaniu wsparcia przybyłym do naszej gminy uchodźcom z Ukrainy. W akcji tej wzięli również uczniowie naszej szkoły, którzy wspólnie z radnym MRM Patrykiem Kusiem wykonali zdjęcie z hasłem "Solidarni z Ukrainą". Wykonanie hasła i wspólnego zdjęcia było okazją do porozmawiania o tym, co wydarzyło się w Ukrainie, jakim okrucieństwem jest wojna, przemyśleniach o tym, że nie możemy być obojętni na krzywdę ludzi i musimy okazać serce każdej potrzebującej osobie.

Zuzanna Polańska

Paczka dla zwierzaczka 2021

Wygenerowano w sekund: 0.04
15,428,559 unikalne wizyty