CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektroniczny


Bierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Konkurs gastronomiczny

Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie Kucharz małej gastronomii po bardzo równym pojedynku rozstrzygnięty.

11 maja 2011 w naszej szkole odbył się konkurs, w którym wzięli udział najlepsi uczniowie naszej szkoły w zawodzie Kucharz małej gastronomii. Pierwszy etap - teoretyczny - wyłonił najlepszą piątkę z spośród wszystkich zgłoszonych. Przygotowane potrawy oceniła komisja konkursowa, która miała nie lada problemy z wskazaniem zwycięzcy.
Po obliczeniu punktów za oba etapy zwycięzcą i zarazem najlepszym kucharzem został - Bartłomiej Niewierski.
ex aequo: II miejsce: Michał Królik oraz Jakub Stefaniak
ex aequo: III miejsce: Alicja Ratajska oraz Paweł Czesak

Dyplomy oraz nagrody wręczyła Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice Pani Danuta Wieczorek oraz Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Pani Bożena Kruk.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych doświadczeń związanych z zawodem.

Zdjęcia z konkursu można obejrzeć w naszej galerii

Zdjęcie do dyplomu
Przypominamy wszystkim uczniom klas kończących
o wykonanie zdjęć potrzebnych do świadectwa ukończenia szkoły:
zdjęcie o wymiarach 37x52 mm
Inne nie będą przyjmowane !!!

Święto Konstytucji 3 Maja

Msza Święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników.

We wtorek o godzinie 16.30 odbyła się Msza Św. z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Przedstawiciele Grona Pedagogicznego wraz z uczniami brali udział w przemarszu z udziałem pocztów sztandarowych szkół i organizacji gminnych oraz orkiestry reprezentacyjnej "LIRA" Traktem Królewskim do Parku Miejskiego, gdzie odbyły się pozostałe uroczystości majowe.

4 maja uczniowie klasy II D, zorganizowali krótki Apel związany ze Świętem Konstytucji, który rozpoczął się od zaśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.

Zdjęcia w naszej galerii

Sadzenie drzewek

Posadzić drzewo. 29 kwietnia 2011 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Anny Grochot oraz Jarosława Rusek uczestniczyli w akcji sadzenia drzewek w Puszczy Niepołomickiej.

W porozumieniu z Nadleśnictwem w Niepołomicach zorganizowano akcję sadzenia drzewek w Puszczy Niepołomickiej w ramach "Dnia Ziemi". Uczniowie przy wspaniałej pogodzie przyczynili się do zwiększenia liczebności drzew w okolicznej puszczy. Przy okazji uzyskali odpowiedzi odnośnie zagrożeń spowodowanych występowaniem kleszczy w lasach.

Zdjęcia z akcji można zobaczyć w naszej galerii

Międzynarodowy Konkurs YPEF 2010/2011

28 kwietnia o godzinie 9.00 w sali nr 3, obędzie się I etap Międzynarodowego Konkursu - "Młodzież w lasach Europy - Young People in European Forests"

Wszystkie zespoły 2-3 osobowe proszone są o przybycie przed godziną 9.00, w celu przekazania niezbędnych informacji organizacyjnych.
Życzymy powodzenia.

Szczegółowe informacje oraz materiały edukacyjne (które w dniu konkursu zostają wyłączone) można obejrzeć na oficjalnej stronie http://ypef.eu


Spotkanie Wielkanocne

20 kwietnia 2011 odbyło się spotkanie Wielkanocne w naszej szkole.


Przedstawieniem w wykonaniu uczniów klasy II A pt. "Wielkanoc na wesoło" rozpoczęto spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszego patrona - Krakowskiego Bractwa Kurkowego. Po tradycyjnym poświęceniu pokarmów i złożeniu serdecznych życzeń przystąpiono do posiłku przygotowanego przez uczniów Szkoły.

Zdjęcia oczywiście w naszej galerii.

Wszystkim życzymy:
Wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocych
mokrego Dyngusa w słoneczny poniedziałek
oraz odpoczynku od stresów codziennego życia.

Wygenerowano w sekund: 0.05
17,031,845 unikalne wizyty