CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektroniczny


Bierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Apel z okazji święta 11 listopada


Uczniowie klasy IId (Klaudia Stasiak, Justyna Radulska, Warchoł Weronika, Paulina Porębska, Aleksandra Biela, Beata Urbańczyk, Katarzyna Mikosz) pod opieką Pani Agnieszki Król oraz Iwony Dudzic przygotowali krótki apel z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległości w 1918 roku po 123 latach. Odśpiewany Hymn Polski oraz zaprezentowany rys historyczny przypomniał nam o czasach, w których nasze państwo było rozdarte pomiędzy zaborców.
Specjalne podziękowania dla Pani Ewy Marczek za przygotowanie prezentacji multimedialnej oraz oprawy muzycznej.

Zdjęcia w naszej galerii.
Zapraszam do oglądania.

Marsz Trzeźwości


29.10.2010 roku o godzinie 12.00
uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami Zespołu Szkół im. Ojca św. Jana Pawła II wzięli uczniał w corocznym "Marszu trzeźwości na małopolskich drogach" dzięku czemu nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej "No Promil - No Problem". Uczniowie samodzielnie przygotowali transparenty, stroje oraz charakteryzację, a wszystko po to, aby przypomnieć o tragicznych wypadkach jakie zdarzają się na naszych drogach przez pijanych kierowców i pieszych.
Pamiętajmy o nadchodzącym długim weekendzie, abyśmy nie przyczynili się do zwiększenia tych dramatycznych statystyk.

Zdjęcia z marszu można zobaczyć w naszej galerii

Dzień Nauczyciela14 października 2010 r.
Uczniowie klasy 2A: Mateusz Więckowski, Jakub Stefaniak, Justyna Cicha, Paweł Czesak, Michał Królik oraz Sebastian Prasiel wraz z wychowawcą Anną Glińską oraz Panią Ewą Marczek zorganizowali krótki apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którym padły miłe słowa w kierunku naszego Grona Pedagogicznego.
Kochani Nauczyciele,
bądźcie wciąż z nami!
Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na następne lata
- niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!


Jako nauczyciele dziękujemy Wam za pamięć i piękne kwiaty.

Zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii

Spotkanie z Duszpasterzem13 październik 2010 r.
W każdym roku szkolnym w naszej szkole odbywa się spotkanie z Duszpasterzem, na którym poruszana jest tematyka zagrożeń jakie mogą spotkać młodego człowieka w życiu codziennym jak i szkolnym m. in. dopalaczy. Poprzez odpowiednie wychowanie i wpajanie pewnych wartości wzbudzamy motywację wewnętrzną do opierania się złym pokusom życia.

Kilka zdjęć w naszej galerii.

Uwaga nauczyciele
7 października 2010
o godzinie 15.15 odbędzie się Zebranie Rady Pedagogicznej,
natomiast o godzinie 17.00 zebranie informacyjne z rodzicami.
Zapraszamy

Akcja Sprzątanie Świata17.09.2010 uczniowie naszej szkoły wyruszyli "sprzątać świat" w kierunku Puszczy Niepołomickiej. Niestety otrzymane worki szybko się zapełniły przede wszystkim butelkami, a przecież nasza przyroda potrzebuje nawet 4000 lat aby taką butelkę rozłożyć. Pamiętajmy, że szkło jest materiałem wielokrotnego użytku i możemy je przetwarzać do woli.

Zdjęcia z akcji w galerii szkoły.
Wygenerowano w sekund: 0.04
16,310,465 unikalne wizyty