CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektroniczny


Bierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

"Sala Samobójców" - jaki to film?

8 kwietnia postanowiliśmy z Panią Gabrielą Krechowiecką zorganizować wycieczkę do kina na film, który na forach internetowych otrzymuje różne opinie. Uczniowie z klas IB i ID po obejrzeniu filmu ocenili film:
- "Moim zdaniem film nie posiada żadnych ograniczeń reżyser pokazał całą prawdę o tym jak niedostrzegany przez własnych rodziców człowiek, szykanowany przez kolegów swoja przyjaźń i miłość znajduje w świecie wirtualnym. Dla tych postaci jest w stanie zrobić wszystko. Wstrząsająca jest postawa rodziców na uzależnienie syna od internetu i postawa lekarzy psychiatrów. Reżyser nie przebiera w słowach."

- "Film momentami był nudny, przysnęłam na kilku scenach, początek interesujący..."


Jak widać film został różnie odebrany i można go interpretować na dowolny sposób. Przeznaczony nie tylko dla młodzieży, ale również dla rodziców. Sceny animowane ciekawie obrazują surfowanie po sieci, możliwość wcielania się w postać, która przybiera dowolny awatar.


Wizyta gości z Francji

7 kwietni 2011 roku naszą szkołę odwiedzili goście z zachodniej części Europy.

Delegacja gości z Francji w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce" mogła zobaczyć jak wyglądają nasze pracownie, w jaki sposób pomagamy uczniom zdobywać kwalifikacje zawodowe, ile uczniów liczą nasze klasy oraz gdzie odbywają się praktyki zawodowe.

Zdjęcia z wizyty można obejrzeć w naszej galerii.

Targi Edukacyjne21 marca 2011 nasza szkoła wzięła udział w organizowanych przez Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach Targach Edukacyjnych. Odwiedzającym uczniom gimnazjów przekazano informacje dotyczące oferty edukacyjnej na kolejny rok szkolny.
Informacje dla gimnazjalistów w formie elektronicznej można pobraćz naszego menu na stronie głównej
Rekrutacja 2011/2012 lub klikając na odnośnik TUTAJ
Pozostałe zdjęcia w naszej galerii

Spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa


Dziś w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa w Niepołomicach. Tematem przewodnim była ochrona przyrody na terenie Puszczy Niepołomickiej oraz uświadomienie jakie zagrożenia dla zwierząt pojawiają się ze strony człowieka i jego degradacyjnej działalności.

Po okresie zimowym możemy zaobserwać w przydrożnych rowach melioracyjnych jakie ilości śmieci zostają wyrzucane przez mieszkańców.
Pamiętajmy, zaśmiecając przyrodę zaśmiecamy własne otoczenie.
Dziękujemy Pani Annie Grochot za zorganizowanie spotkania.

Dzień bezpiecznego internetu

W środę 23 lutego 2011 w naszej szkole odbędzie się dzień bezpiecznego Internetu.

W programie przewidziano:
9.45-10.30 – Wykład/ćwiczenia praktyczne „Zabezpieczenie komputera w sieci” (sala multimedialna) nr 10
10.40-11.20- Konkurs z nagrodami w certyfikowanym laboratorium ECDL w naszej szkole.

Osoby lub klasy zainteresowane wykładem/konkursem proszone są o zgłaszanie się osobiste do Pana Pawła Dobrzańskiego lub o kontakt email na adres lekcjeti@tlen.pl

Dodatkowe informacje o inicjatywie „Dnia bezpiecznego Internetu” na stronie http://www.saferinternet.pl

Uwaga nauczyciele

Konferencja klasyfikacyjna
27 styczeń 2011 (czwartek)
godz. 15.30

Konferencja plenarna
17 luty 2011 (czwartek)
godz. 15.30
Wygenerowano w sekund: 0.04
16,880,390 unikalne wizyty