CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektroniczny


Bierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Targi edukacyjne Węgrzce Wielkie 20245 kwietnia w Szkole Podstawowej w Węgrzcach Wielkich przedstawiliśmy przyszłym kandydatom naszą ofertę edukacyjną. Dziękujemy za zaproszenie, a ośmioklasistów zapraszamy do zapoznania się z kierunkami kształcenia w naszej szkole w poniższym linku:
Kryteria przyjęć dla kandydatów na kolejny rok szkolny 2024/2025

Krótką fotorelację można obejrzeć na naszym profiluFacebook

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

26 marca w naszej szkole odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 pod hasłem: „Działajmy razem”. Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice przeprowadzony został dla wszystkich chętnych uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

W tym roku jesteśmy jedną z 4076 szkół w Polsce, które brały udział w tegorocznej edycji DBI 2024. Dzień Bezpiecznego Internetu to przypomnienie zasad bezpiecznego korzystania z globalnej sieci w dobie wielu oszustw związanych z wyłudzaniem danych i środków finansowych.

Przed przystąpieniem do rozwiązania testu w formie elektronicznej dotyczącego zagadnień bezpieczeństwa w sieci oraz zasad etykiety, uczniowie wzięli udział w multimedialnej lekcji dotyczącej zachowań młodzieży w sieci, budowania swojego wizerunku, sposobów radzenia sobie z wyłudzeniem danych osobowych i środków finansowych oraz rozważnego dokumentowania naszego życia w portalach społecznościowych.

Podczas rozwiązywania testu uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością terminologii, ale również znajomością zapobiegania i radzenia sobie z zagrożeniami czyhającymi w globalnej sieci.

Wyniki konkursu:
I miejsce Jakub Koza (2d),
II miejsce Sandra Żywczak (1a),
III miejsce Emilia Stawarczyk (1a),

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy oraz zapraszamy do udziału w kolejnym DBI 2025 !

Zapraszamy na Dzień Otwarty 2024

Podziękowania od Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci 2023

Darowizna firmy Celkar Logistics sp. z.o.o 2023

24 listopada w budynku warsztatów mechanicznych przy ul. Kolejowej doszło do podpisania umowy darowizny od firmy Celkar Logistics sp. z.o.o., którą reprezentował Pan Michał Holecki. Na spotkaniu obecny był Wiceburmistrz Miasta i Gminy Niepołomice Pan Michał Hebda oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Pan Wiesław Bobowski.

Na potrzeby edukacyjne kształcenia uczniów w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych został przekazany podnośnik nożycowy mobilny o udźwigu 4 ton Normet, zestaw 5 szczypiec do rur Cobra, zwijarka przewodu sprężonego powietrza Hazet oraz zestaw kluczy dynamometrycznych Jonnesway.

Podarowane wyposażenie pomogło nam udoskonalić i zmodernizować warsztat pracy oraz stworzyć kolejne stanowisko do kształcenia praktycznego uczniów w zawodach branży mechanicznej.

Dziękujemy bardzo firmie Celkar Logistics sp. z.o.o.

Więcej zdjęć na naszej oficjalnej stronie na FB

Pomagamy czworonogom w tym trudnym okresieOdwiedziliśmy Schronisko dla zwierząt w Łętkowicach-Kolonia. Zawieźliśmy specjalistyczną karmę i smakołyki dla czworonogów.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich miłośników zwierząt do wsparcia mieszkańców Łętkowickiego przytuliska poprzez wpłatę 1 zł. w konkursie na dotację liczy się liczba wpłat więc prosimy TYLKO o 1 zł.
Link poniżej:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dlaletkowickichbezdomniakow

Zachęcamy do korzystania z aplikacji Animal Helper która działa jak 112 dla zwierząt. Ma na celu ratowanie zdrowia zwierząt. Aplikacja obejmie swoim zasięgiem cały kraj. Zgłoszenia przyjmowane są w województwie pomorskim. Jeśli dużo osób pobierze aplikacje będzie szansa przyjmowania zgłoszeń w kolejnych województwach.
Link poniżej:
https://www.animalhelper.pl/

Dziękujemy wszystkim wyczulonym na krzywdę zwierząt.
Wygenerowano w sekund: 0.05
16,503,164 unikalne wizyty