Bierzemy udział w

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Rozstrzygnięcie konkursu "No Promil - No Problem" 2017/2018

15 listopada 2017 roku na auli Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą gazetkę "No Promil - No Problem".

Główną nagrodę dla uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach czyli puchar, pakiet słodyczy oraz bilet do teatru Bagatela w Krakowie na spektakl komediowy ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice zdobyła klasa Ic pod opieką Pani Aleksandry Fraś. Oceniany przede wszystkim był wkład pracy, jaki włożyli uczniowie oraz oryginalny pomysł.

Serdecznie gratulujemy !
Zdjęcia w naszej galerii i profilu na Facebook.

Listopad miesiącem wspomnień 2017/2018

Listopad jest miesiącem wspomnień zarówno tych najbliższych, którzy odeszli i groby ich odwiedzamy pierwszego listopada jak i bohaterów narodowych, którzy oddali życie za ojczyznę. Okazją do oddania im szacunku i przypomnienia bohaterskich czynów jest 11 listopad dzień odzyskania w 1918 roku przez Polskę Niepodległości. Młodzież naszej szkoły z II A chcąc uczcić pamięć żołnierzy zorganizowała apel okolicznościowy, w trakcie którego zaprosiła uczniów do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, przypomniała historię, począwszy od utracenia niepodległości po powstania aż po uzyskanie przez Polskę wolności. Delegacja wraz z p. v-ce Dyrektor Aleksandra Tomera wzięła udział w uroczystych gminnych obchodach z okazji uzyskania niepodległości oraz złożyła wiązankę pod pomnikiem w Parku Miejskim. Przedstawiciele poszczególnych klas wspólnie z nauczycielka historii zaświecili znicz pod pomnikiem upamiętniając tych, którzy walczyli i zginęli abyśmy mogli żyć w wolnej Polsce.

Małopolski Konkurs „ Mam Zawód. Mam Fantazję" 2017/2018

27 października (w piątek) w Zespole Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim, odbył się Małopolski Konkurs „ Mam Zawód. Mam Fantazję.”

Zapraszamy do lektury na stronę konkursu - link poniżej
Małopolski Konkurs „ Mam Zawód. Mam Fantazję".

Marsz Trzeźwości - No promil No problem 2017/2018

No promil No problem - czyli jak wyrażamy swoją opinię o prowadzeniu pojazdów przez nietrzeźwych kierowców.

27 października mija pod symbolem promocji trzeźwości kierowców na drogach. Przygotowane materiały, transparenty i ulotki zostały upublicznione podczas corocznego przemarszu przez Niepołomice pod eskortą tutejszej policji. Wyszliśmy na ulicę przygotowani i przebrani w odpowiednie koszulki z pełnym wyposażeniem materiałów przygotowanych do przemarszu, gdzie wspólnie z trzema szkołami (Szkoła Podstawowa im. Kaziemierza Wielkiego w Niepołomicach, Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach, Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach) połączyliśmy siły.

Marsz poprowadzony przez władze miasta, przeszedł przez miasto od Placu Kazimierza Wielkiego przez ul. 3 Maja do parku gdzie każda szkoła przedstawiła na scenie swój krótki program artystyczny promujący trzeźwość za kółkiem. Pan wiceburmistrz Adam Twardowski przypomniał jak ważny jest to dzień, który przypomina mieszkańcom o bezwzględnym zakazie prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu oraz jak ważne są takie wspaniałe akcje przygotowane przez młodzież. Podziękowania i gratulacje powędrowały dla wszystkich, którzy przyczynili się do tej tak ważnej akcji ukazującej decyzje, które mogą zmienić nie tylko nasze życie, ale także innych.

Dziękujemy uczniom i wychowawcom za wysiłek włożony we wszystkie starania, dzięki którym marsz wywołuje corocznie pozytywne emocje.

Zdjęcia z marszu Naszej galerii

Dzień Edukacji Narodowej 2017/2018

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły bez których ta instytucja nie mogłaby funkcjonować. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej.

W czwartek 12 października uczniowie klasy IIIB wraz z Pania Gabrielą Krechowiecką i Agnieszką Król przygotowali galę rozdania oskarów dla nauczycieli w różnych kategoriach, w których oczywiście zawsze wygrywali. Pani Dyrektor Bożena Kruk przywitała przybyłych gości oraz przedstawicieli naszego patrona Krakowskiego Bractwa Kurkowego.

Po uroczystej gali zaproszeni goście udali się na poczęstunek przygotowany przez uczniów kształcących się w zawodach gastronomicznych pod okiem Pani Anny Glińskiej-Grochal oraz Pani Elżbiety Mączki.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w organizację i przygotowanie święta wszystkich nauczycieli.

Zdjęcia z uroczystości w naszej galerii.
Wygenerowano w sekund: 0.03
7,460,607 unikalne wizyty