Bierzemy udział w

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w szkole i poza nią 2018/2019

29 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjno – profilaktyczne z policjantami z Komisariatu Policji w Niepołomicach nt bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Funkcjonariusze omówili niebezpieczne zachowania i konsekwencję wynikające z łamania prawa. Zwrócili uwagę na bezpieczeństwo w sieci. Wspomniano zasady bezpiecznego poruszania się w sieci oraz przytoczono wiele przykładów potencjalnie niebezpiecznych zachowań dzieci i młodzieży w Internecie. Na zakończenie zajęć policjanci dokładnie wyjaśnili i zdefiniowali jak rozumieć pojęcie cyberprzemoc.

Małopolski Konkurs Fryzjerski „Niech żyje bal” 2018/2019

Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu: Najsprawniejszy w Zawodzie 2019 – Fryzjer, to największy konkurs fryzjerski w Małopolsce organizowany przez 6-5 Hufiec Pracy z Krakowa oraz Małopolską Wojewódzką Komendą OHP 05.04.2019.

W rywalizacji uczestniczyło 18 uczestników z Niepołomic, Myślenic, Nowego Sącza, Starego Sącza, Tarnowa, Limanowej, Gorlic, Szczawnicy, Kęt, Wadowic, Bochni, Oświęcimia i Skomielnej Białej.
Konkurs podzielony był na dwa etapy: teoretyczny i praktyczny. Z teorii przeprowadzono test wiedzy z zakresu kształcenia zawodowego. Etap praktyczny obejmował wykonie fal, loczków, nawijanie włosów na wałki do trwałej ondulacji oraz wykonanie upięcia zgodnego z tematem konkursu, który brzmiał „ Niech żyje bal”.
Najciekawszym elementem okazał się konkurs upięć, gdzie uczestniczki zastosowały różne techniki zaplatania, zawijania i upinania włosów, prezentując swoja interpretacje tematu wiodącego. A swoja pracę wykonywały w scenerii wielkiego balu.
Jury składające się z instruktorów i mistrzów fryzjerskich doceniło pracę uczennicy naszej szkoły: Małgorzaty Kubas, która zdobyła w konkursie trzecie miejsce. Modelką była Katarzyna Kozik.

GRATULUJEMY!!!

Zdjęcia w naszej galerii.

Zakończenie roku szkolnego LO dla Dorosłych 2018/2019


26 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego słuchaczy ostatniego semestru Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

OgłoszenieW związku z zawieszeniem akcji protestacyjnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach od dnia 27.04.2019 zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem.

Zakończenie roku szkolnego LO dla Dorosłych 2019Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla
Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych
semestr VI
obędzie się 26.04.2019 (piątek)
o godz. 15.15.
Wygenerowano w sekund: 0.03
10,628,257 unikalne wizyty