Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Komunikaty 2012/2013

KOMUNIKAT

Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Krakowskiego Bractwa Kurkowego ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela informatyki ( umowa zlecenie) w zakresie zajęć pozalekcyjnych, rozwijających oraz wyrównawczych w ramach Projektu „ Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce” w 2013 roku.

pobierz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT

Zgodnie z zapisem art. 59 ustawy o systemie oświaty Gmina Niepołomice jako organ prowadzący dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla dorosłych w Niepołomicach informujemy uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla dorosłych w Niepołomicach wchodzącej w skład Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Niepołomicach o zamiarze przekształcenia zasadniczej szkoły zawodowej dla dorosłych w liceum ogólnokształcące dla dorosłych.
Niepołomice 10-01-2013pobierz
Wygenerowano w sekund: 0.03
11,872,861 unikalne wizyty