Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Komunikaty 2013/2014

KOMUNIKAT z dnia 02.12.2013 r.

Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Krakowskiego Bractwa Kurkowego ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela informatyki ( umowa zlecenie od 02.02.2014 do 31.10.2014 ) w zakresie zajęć pozalekcyjnych, rozwijających oraz wyrównawczych w ramach Projektu „ Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce” w 2014 roku.

pobierz


KOMUNIKAT z dnia 31.12.2013 r. - NOTATKA SŁUŻBOWA

Na komunikat Dyrektora Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Krakowskiego Bractwa Kurkowego w Niepołomicach z dnia 02.12.2013 r. dotyczący naboru na stanowisko nauczyciela informatyki ( umowa zlecenie) w zakresie zajęć pozalekcyjnych, rozwijających oraz wyrównawczych w ramach Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”.

pobierz
Wygenerowano w sekund: 0.02
11,872,871 unikalne wizyty