Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Komunikaty 2010/2011

Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Krakowskiego Bractwa Kurkowego ogłasza nabór na stanowisko pomocy administracyjnej i powierzenia obowiązków Lidera Szkolnego w zakresie realizacji Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”.
Szczegóły pożej.

pobierz
-------------------------------------------------------
Dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Krakowskiego Bractwa Kurkowego ogłasza konkurs na informatyka w zakresie realizacji Projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”.
Szczegóły pożej.

pobierz
Wygenerowano w sekund: 0.03
11,872,910 unikalne wizyty