Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Paczka dla zwierzaczka 2021

No promil - No problem 2021

19 listopada 2021 r. o godzinie 11.30 wspólnie z sąsiednimi szkołami nasi uczniowie wzięli udział w akcji promującej trzeźwość za kierownicą – „No promil – No problem”.

Przemarsz przez centrum Niepołomic głównymi ulicami ma na celu przypomnienie o tragediach drogowych związanych z prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu. Punktem kulminacyjnym były pokazy artystyczne przygotowane przez reprezentacje szkoły w Parku Miejskim, które za każdym razem został nagrodzone gromkimi brawami. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za trud włożony w przygotowane materiały, a pani Aleksandrze Fraś za organizację akcji w naszej szkole. Dzięki takim działaniom przypominamy wszystkim o konsekwencjach prowadzenia pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu, przez które możemy zniszczyć nie tylko swoje życie, ale również życie innych.

Zdjęcia z marszu w naszej galerii.

Szkoła do hymnu 2021

Podobnie jak w ubiegłych latach nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu"

Dziś punktualnie o godzinie 11:11 uczniowie w salach wraz z nauczycielami podczas zajęć szkolnych w ostatni dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości uroczyście odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego".
Szkoła do hymnu do akcja zainicjowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki od roku 2018 r, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również wśród młodzieży polonijnej poza granicami naszego kraju.

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii

Informacja dla słuchaczy

Informacja dla słuchaczy III semestru.

Zajęcia z historii z 6 listopada zostały przeniesione na 3 grudnia
Wygenerowano w sekund: 0.05
14,385,884 unikalne wizyty