Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Pola Chwały 2021

W Niepołomicach corocznie od 2006 roku odbywają się „Pola Chwały” – najciekawsza impreza pasjonatów historii.

W ostatni weekend września na specjalnych obozach rozmieszczonych wokół Zamku Królewskiego zostały zaprezentowane różne epoki, techniki walki oraz rekonstrukcja broni.

Nasza szkoła jak zawsze była wsparciem gastronomicznym dla bohaterów historii. Pod okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej - Pani Anny Glińskiej-Grochal oraz Elżbiety Mączki – uczniowie przygotowali 1500 porcji bigosu oraz żurku. Wsparciem podczas akcji byli nauczyciele oraz uczniowie ochotnicy ze szkoły.

Wszystkim w imieniu organizatorów bardzo dziękujemy za wiele trudu włożonego w przygotowania i przebieg poczęstunku oraz zapraszamy do fotorelacji w naszej galerii.

Warsztaty cukiernicze 2021Warsztaty cukiernicze 2021 w CKZiU Niepołomice

20 września w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez Manufakturę Czekolady z Krakowa. Nasi uczniowie w zawodzie cukiernik podnosili swoje kwalifikacje tworząc różnego rodzaju słodkości oraz dekorowali je za pomocą nowoczesnych technik dekoracji.
Organizatorem warsztatów był OHP Niepołomice.

Zapraszamy na fotorelację do galerii

Akcja "Sprzątanie Świata"


Sprzątanie Świata 2021

Każdego roku we wrześniu bierzemy udział w akcji "Sprzątanie Świata". Tegoroczna ogólnopolska akcja odbywa się pod hasłem "Myślę, więc nie śmiecę", która przypomina wszystkim nie o tym, że trzeba sprzątać, lecz o tym, że trzeba NIE śmiecić !
Tym razem uczniowie pod opieką nauczycieli wyruszyli sprzątać okolice ulicy Kolejowej w Niepołomicach.
Dziękujemy za włożoną pracę wszystkim uczniom i nauczycielom.
Wygenerowano w sekund: 0.04
12,896,682 unikalne wizyty