Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

8 marca

NewsyDzień Kobiet wciąż kojarzy się ze świętem obchodzonym w Polsce Ludowej, kiedy to towarzyszki obdarowywane były rajstopami i czerwonym goździkiem. Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Niepołomicach postanowili jednak obdarować "swoje" kobiety w nieco inny sposób.

Pod bacznym okiem pani pedagog Aleksandry Fraś oraz nauczyciela geografii Jarosława Ruska przygotowali koncert z okazji tego pięknego święta.
Uczniowie tj. Sabina Szydłowska, Patrycja Marczak, Renata Sendor, Kamila Kułaga, Edyta Ptak, Joanna Bator oraz Grzegorz Przybyś przygotowali i zaprezentowali bardzo trudny repertuar. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Koncert poprowadzili Joanna Międlak oraz Damian Brzeziak. Obsługą techniczną koncertu oraz scenografią zajmował się Sebastian Trzos.

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie, młodzieży za trud włożony w przygotowanie pięknego koncertu a Pani Dyrektor Edukacji Danucie Wieczorek za nagrodzenie upominkami naszych wykonawców.

Aleksandra Fraś, Jarosław Rusek

Mamy certyfikat ECDL

NewsyMiło nam zakomunikować, że dzięki staraniom dyrektora szkoły Bożeny Kruk oraz nauczyciela technologii informacyjnej Pawła Dobrzańskiego nasza szkoła uzyskała certyfikat ECDL uprawniający do przeprowadzania egzaminów na Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy.

Zobacz nasze labolatorium na stronie CKE


Pan Tadeusz na słodko.

Newsy12 stycznia w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie odbył się finał wojewódzkiego etapu XV edycji Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. Tematem przewodnim tegorocznego turnieju były "Motywy z Pana Tadeusza" .

W turnieju rywalizowali uczniowie trzecich klas zasadniczych szkół zawodowych. Naszą szkołę reprezentowli uczniowie klasy IIIb Justyna Frankiewicz oraz Artur Cebula.
W części pisemnej uczestnicy musieli odpowiedzieć na 30 pytań, a w kolejnym etapie czekały na nich zadania praktyczne (tort do prezentacji, ciasteczka bankietowe, figurki marcepanowe).

Wygenerowano w sekund: 0.04
13,309,238 unikalne wizyty