Bierzemy udział w

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Mamy certyfikat ECDL

NewsyMiło nam zakomunikować, że dzięki staraniom dyrektora szkoły Bożeny Kruk oraz nauczyciela technologii informacyjnej Pawła Dobrzańskiego nasza szkoła uzyskała certyfikat ECDL uprawniający do przeprowadzania egzaminów na Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy.

Zobacz nasze labolatorium na stronie CKE


Pan Tadeusz na słodko.

Newsy12 stycznia w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie odbył się finał wojewódzkiego etapu XV edycji Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. Tematem przewodnim tegorocznego turnieju były "Motywy z Pana Tadeusza" .

W turnieju rywalizowali uczniowie trzecich klas zasadniczych szkół zawodowych. Naszą szkołę reprezentowli uczniowie klasy IIIb Justyna Frankiewicz oraz Artur Cebula.
W części pisemnej uczestnicy musieli odpowiedzieć na 30 pytań, a w kolejnym etapie czekały na nich zadania praktyczne (tort do prezentacji, ciasteczka bankietowe, figurki marcepanowe).

Wygenerowano w sekund: 0.03
10,628,296 unikalne wizyty