Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Wizyta mechaników CKZiU w Fabryce MAN TRUCK Niepołomice 2018

30 listopada 2018 uczniowie klas I Branżowej Szkoły I stopnia uczący się w klasie mechanik pojazdów samochodowych Pod patronem MAN-TRUCKS w Niepołomicach wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do fabryki pojazdów ciężarowych MAN.

Wycieczka rozpoczęła się prezentacją koncernu MAN przez menadżer tego zakładu, następnie młodzież miała okazję zobaczyć na żywo montaż samochodów ciężarowych na linii produkcyjnej - od początkowego procesu montażu ramy aż do wyjazdu gotowego pojazdu z lini.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem zwiedzali zakład , zadając przy tym wiele pytań odnośnie procesu montażowego jak i ogólnego funkcjonowania firmy MAN.

Wycieczka była kolejnym cennym doświadczeniem zawodowym.

Spektakl "Jutro jest" w wykonaniu Jarosława Wajk 2018/2019

Dziś w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa odbyło się spotkanie profilaktyczne prowadzone przez Jarosława Wajk wokalistę i kompozytora związanego z grupą Oddział Zamknięty.

Spotkanie muzyczne pt "Jutro jest" poruszało ważne aspekty dzisiejszego funkcjonowania młodzieży w nowoczesnym świecie. Uzależnienie od alkoholu, używek czy Internetu przeszkadza w byciu prawdziwym sobą oraz w relacjach miedzy ludźmi.
Dziękujemy za lekcję prawdziwego życia i serdecznie pozdrawiamy.

100 rocznica odzyskania niepodległości 2018/2019

W dniu 7.11 odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Młodzież naszej szkoły, pod opieką nauczyciela historii Pani Zuzanny Polańskiej przygotowała występ słowno-muzyczny, którego uzupełnieniem były prezentację multimedialne przybliżające historię naszego kraju. Uczniowie wysłuchali fragmentów pieśni patriotycznych,a na koniec odśpiewali uroczyście Rotę. Uroczystości zakończyły się wspólnym oglądaniem filmu historycznego. Uczniowie przygotowujący apel: Marlena Kraińska, Daria Kruczyńska, Kacper Gluza.

Kolejnym wydarzeniem w naszej szkole było uroczyste odśpiewanie hymnu narodowego 9 listopada dokładnie o godzinie 11.11 oraz multimedialne przypomnienie historii zakończone projekcją filmu historycznego.
Dziękujemy za wspaniałe upamiętnienie tej niezwykłej rocznicy.

Zdjęcia z uroczystości w naszej galerii.

Spektakl profilaktyczny 2018/2019


Dziś o godz. 9.00 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa odbył się spektakl profilaktyczny skierowany do młodzieży, która spędza nadmierną ilość czasu w sieci.

Przedstawione sceny, w których młody człowiek odtrącony przez otoczenie, rodzinę i przyjaciół decyduję się na "chellenge" obrazują sposób zaznaczania młodzieży własnego istnienia. Niestety wyzwanie staje się tragiczne w skutkach i zmienia przyszłość w oka mgnieniu. Dziękujemy aktorom z Teatru Kurtyna w Krakowie za przedstawienie poważnych spraw dnia dzisiejszego, a Pani Aleksadrze Fraś za zorganizowanie wyjścia naszych uczniów.

Marsz Trzeźwości - No promil No problem 2018/2019

No promil No problem - czyli STOP dla nietrzeźwych kierowców.

26 października kierownicą nasi uczniowie z sąsiednimi szkołami wzięli udział w corocznie organizowanej akcji promującej trzeźwość za kierownicą. Przemarsz przez centrum Niepołomic ma na celu przypomnienie o tragediach drogowych związanych z prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu. W Parku Miejskim przedstawiciele szkół zaprezentowali swój program artystyczny, który za każdym razem został nagrodzony gromkimi brawami.
Podziękowania i gratulacje powędrowały dla wszystkich, którzy przyczynili się do tej tak ważnej akcji ukazującej decyzje, które mogą zmienić nie tylko nasze życie, ale także innych.

Dziękujemy uczniom i wychowawcom za wysiłek włożony we wszystkie starania, dzięki którym marsz wywołuje corocznie pozytywne emocje.

Zdjęcia można zobaczyć na naszym profilu Facebook oraz w naszej galerii
Wygenerowano w sekund: 0.04
11,789,609 unikalne wizyty