Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Życzenia na Wielkanoc

Zbiórka dla schroniska

Zima dla schroniska to trudny okres, ale można ją przynajmniej trochę złagodzić, dlatego nasza szkoła jak co roku włączyła się w oficjalną akcję zbiórki prezentów i karmy dla wszystkich potrzebujących czworonogów.

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji w naszej szkole i promocji zbiórki na naszym profilu facebook zebraliśmy wiele kg karmy dla psów i kotów oraz przeróżne psio-kocie akcesoria, które uprzyjemnią życie czworonogom w tym trudnym okresie. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uszczęśliwimy kolejnych czworonożnych przyjaciół człowieka.

Bezpieczny powrót do szkoły


Komunikat. Jak skutecznie myć ręce.


Na terenie szkoły wywieszone zostały instrukcje prawidłowego mycia rąk, które należy bezwzględnie przestrzegać.
Wygenerowano w sekund: 0.04
13,309,316 unikalne wizyty