Bierzemy udział w

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Wspólni bohaterowie 2018/2019

Uczestnicy CKZiU będący uczestnikami 6-2Hufca Pracy w Niepołomicach ( Małopolska WK OHP) w partnerstwie z Zakarpackim Regionalnym Pałacem Sztuki Dzieci i Młodzieży „Padiyun” z Użhorodu zrealizowali dwustronny projekt w formacie spotkania młodzieżowego dofinansowany przez Polsko Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży ze środków Ministra Edukacji Narodowej.


Młodzież miała okazję spotkać się aż dwukrotnie. Po raz pierwszy w Użhorodzie na Ukrainie, gdzie uczestnicy poznawali siebie nawzajem, tradycje i kulturę partnera, a przede wszystkim szukali informacji o wspólnym bohaterze Piotrze Konaszewiczu-Sahajdacznym. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania, tym razem w Polsce, gdzie młodzież zaplanowała uroczystą prezentację utworzonej przez siebie grupy rekonstrukcyjnej na ogólnopolskich XIII otwartych spotkaniach wargamingowych „Pola Chwały”.

Od 24 września trwały ostatnie przygotowania do tego wydarzenia. Uczestnicy ćwiczyli przemarsz w szyku, a także wspólnie wymyślony taniec, którego pokaz znalazł się w scenariuszu imprezy. Ponadto czas zapełniły wyjazdy edukacyjne do Krakowa i Kopalni Soli w Bochni, gdzie zrealizowano grę miejską. Wieczory upływały na wspólnych zajęciach: kulinarnych, integracyjnych, układaniu krzyżówek tematycznych i wielu innych.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych odbędzie się w budynku szkoły o godz. 15.15.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018:
8.00 Msza Święta w Kościele Parafialnym w Niepołomicach
9.00 Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa.

Konkurs o Krakowskim Bractwie Kurkowym.

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o naszym patronie - Krakowskim Bractwie Kurkowym.

Konkurs odbędzie się w najbliższy poniedziałek 18.06.2018 o godzinie 9.30 w naszej szkole.

Zgłoszenia przyjmuje pani Zuzanna Polańska.

Zakończenie roku szkolnego LO dla Dorosłych 201827 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego słuchaczy ostatniego semestru Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,931,246 unikalne wizyty