Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Zakończenie roku szkolnego LO dla Dorosłych 2018/2019


26 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego słuchaczy ostatniego semestru Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

OgłoszenieW związku z zawieszeniem akcji protestacyjnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach od dnia 27.04.2019 zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem.

Zakończenie roku szkolnego LO dla Dorosłych 2019Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla
Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych
semestr VI
obędzie się 26.04.2019 (piątek)
o godz. 15.15.

Dzień Otwarty 2019

Dzień Otwarty naszej szkoły to najlepsza okazja do obejrzenia naszej szkoły od „kuchni” dosłownie i w przenośni.

W tym roku mieliśmy okazję gościć gimnazjalistów oraz ósmoklasistów z okolicznych szkół. Przy ul. 3 Maja uczniowie zwiedzili pracownie fryzjerską, w której nasi styliści mogli zaprezentować swój kunszt. Z pracowni gastronomicznych unosił się po całej szkole wspaniały zapach świeżych wyrobów cukierniczych naszych cukierników, a kucharze prezentowali umiejętności zdobyte na kursie carvingu. Wśród wszystkich przygotowanych przekąsek stała fontanna czekolady, która przeżywała prawdziwe oblężenie. Finałem zwiedzania naszego pierwszego budynku był quiz zawodowy dla naszych gości.

Na ul. Kolejowej samochody zabytkowe, wózek widłowy, L-ka, ciągnik siodłowy naszego patrona mechaników MAN Trucks oraz symulator jazdy na dużym ekranie czekały na zwiedzających. Na piętrze dla naszych gości specjalne lekcje, w których mogli wcielić się w role sprzedawcy i magazyniera oraz wystawić odpowiedni dowód sprzedaży. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz na profilu facebook

Zapraszamy na Dzień Otwarty 2019

Wygenerowano w sekund: 0.04
11,872,879 unikalne wizyty