Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Sukces filmowy 2020/2021

Uczeń naszej szkoły Filip Fraś z II b został wyróżniony w Gminnym Konkursie krótkometrażowych filmów wykonywanych telefonem komórkowym.

Tematem konkursu była I i II wojna światowa i jej ślady na terenie Gminy Niepołomice. Młodzież mogła wybrać jeden z tematów dotyczących ludzi lub wydarzeń tamtych czasów. Filip wybrał temat związany z zamachem na Hansa Franka, Gubernatora Generalnego, który miał miejsce w Puszczy Niepołomickiej w Szarowie w styczniu 1944 r. W bardzo ciekawy sposób pokazał miejsce gdzie odbywał się zamach i opowiedział historię i tło tamtych wydarzeń. Konkurs organizowany był przez Gminę oraz ZS im. Ojca świętego Jana Pawła II w Niepołomicach, celem konkursu było rozbudzenie ciekawości historią naszej „małej ojczyzny”, zachęcenie do tworzenia opowieści wykorzystując telefon towarzyszący młodzieży na co dzień. Serdecznie gratulujemy Filipowi i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie wykonał Konrad Ucisko - uczeń ZS im Ojca świętego Jana Pawła II
Wygenerowano w sekund: 0.03
12,619,673 unikalne wizyty