CKZ

Profil na Facebook.com

Dziennik elektroniczny


Bierzemy udział w

Dyplom

Dyplom

Otrzymaliśmy podziękowanie od Ministra Edukacji i Nauki za udział w III edycji akcji:
Razem na Święta.

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Wspólni bohaterowie 2018/2019

Uczestnicy CKZiU będący uczestnikami 6-2Hufca Pracy w Niepołomicach ( Małopolska WK OHP) w partnerstwie z Zakarpackim Regionalnym Pałacem Sztuki Dzieci i Młodzieży „Padiyun” z Użhorodu zrealizowali dwustronny projekt w formacie spotkania młodzieżowego dofinansowany przez Polsko Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży ze środków Ministra Edukacji Narodowej.


Młodzież miała okazję spotkać się aż dwukrotnie. Po raz pierwszy w Użhorodzie na Ukrainie, gdzie uczestnicy poznawali siebie nawzajem, tradycje i kulturę partnera, a przede wszystkim szukali informacji o wspólnym bohaterze Piotrze Konaszewiczu-Sahajdacznym. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania, tym razem w Polsce, gdzie młodzież zaplanowała uroczystą prezentację utworzonej przez siebie grupy rekonstrukcyjnej na ogólnopolskich XIII otwartych spotkaniach wargamingowych „Pola Chwały”.

Od 24 września trwały ostatnie przygotowania do tego wydarzenia. Uczestnicy ćwiczyli przemarsz w szyku, a także wspólnie wymyślony taniec, którego pokaz znalazł się w scenariuszu imprezy. Ponadto czas zapełniły wyjazdy edukacyjne do Krakowa i Kopalni Soli w Bochni, gdzie zrealizowano grę miejską. Wieczory upływały na wspólnych zajęciach: kulinarnych, integracyjnych, układaniu krzyżówek tematycznych i wielu innych.
Wygenerowano w sekund: 0.03
16,632,193 unikalne wizyty