Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Ewaluacja zewnętrzna

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Jak założyć konto na dzienniku Vulcan

Poniżej zamieszczamy instrukcje video dla uczniów klas pierwszych i rodziców jak założyć konto na dzienniku elektronicznym Vulcan.Po prawej stronie klikając na zaloguj się można rozpocząć proces zakładania konta lub logowania.

KKZ

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW

Pragniemy poinformować, że 27 czerwca 2022 r. rozpoczynamy rekrutację na nieodpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe rozpoczynające się w roku szkolnym 2022/2023.

Przypominamy, że kwalifikacyjne kursy zawodowe są pozaszkolną formą kształcenia ustawicznego, pozwalają na zdobycie nowego zawodu, uzupełnienie swojego wykształcenia, udoskonalenia swoich umiejętności, wspomożenia rozwoju swojej kariery zawodowej.

Kursy skierowane są przede wszystkim dla osób, które ukończyły 18 lat. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych lub związanych z wykształceniem do osób dorosłych.

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ

W razie pytań proszę o kontakt z sekretariatem Centrum tel. (12) 281-39-43

Zapraszamy do naszej szkoły

Kierunki kształcenia 2022/2023 - Branżowa Szkoła I Stopnia

 • kucharz
 • sprzedawca
 • fryzjer
 • mechanik pojazdów samochodowych
 • cukiernik

  w ramach klasy wielozawodowej:
 • lakiernik samochodowy
 • ślusarz
 • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
 • monter sieci i instalacji sanitarnych
 • piekarz
 • stolarz
 • elektromechanik pojazdów samochodowych
 • murarz - tynkarz
 • betoniarz - zbrojarz
 • elektryk
 • i inne wg wyboru ucznia • Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz 2022

  W dniu 01.06.2022 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przeprowadzono Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz. Turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

  Tematem była tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu. Uczniowie mieli wymyślić i przygotować przystawkę oraz danie główne. Rywalizowało 4 uczniów klasy 3 w zawodzie kucharz.
  W składzie komisji oceniającej byli Dyrekcja, Nauczyciele oraz Łukasz Grabowski ze Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników oraz Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Uczestników oceniano m.in. za umiejętności techniczne, organizację, higienę i czystość stanowiska pracy, smak, wygląd potraw oraz kompozycję dodatków.

  Wyniki:
  I miejsce:
  Jacek Janczewski: przystawka – łosoś pokryty mchem pietruszkowym, sos vinegret; danie główne – zrazy wołowe nadziewane, z sosem grzybowym, buraczki zasmażane puree ziemniaczane;
  II miejsce (równorzędne):
  Sebastian Cymerkiewicz : przystawka – jaja faszerowane pieczarkami; danie główne – tortellini ze szpinakiem i sosem śmietanowym;
  Michał Szwed za: przystawka – amerykański naleśnik z tosta; danie główne – makaron z krewetkami na ostro;
  III miejsce:
  Bartłomiej Guzik: przystawka – bruschetta z pomidorami, octem balsamicznym i czosnkiem; danie główne: filet z kurczaka sous-vide faszerowany suszonymi pomidorami i parmezanem, ziemniaczki w mundurkach podane z rukolą, pomidorkami i cherry oraz vinegretem koperkowym.

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

  Fotorelacja z konkursu w naszej galerii

  Anna Glińska-Grochal
  Elżbieta Mączka

  Konkurs fryzjerski ,,Space Look" 2022

  ,,Space Look"- Wojewódzki etap konkursu ,,Sprawny w zawodzie w kategorii fryzjer".

  Finałowy etap wojewódzkiego konkursu ,,Space Look" odbył się 5 kwietnia 2022 w Zespole Szkół Budowlanych ,,Chemobudowa" w Krakowie.
  Celem konkursu było wyłonienie najlepszej zawodniczki, która będzie reprezentowała rejon małopolski na szczeblu ogólnopolskim.
  Do rywalizacji przystąpiło 15 reprezentantek OHP z województwa małopolskiego.
  Zawody odbyły się według podziału na egzamin teoretyczny oraz egzamin praktyczny.
  Nad prawidłowym przebiegiem przedsięwzięcia czuwało wymagające jury. Uczennica klasy 3 CKZiU w Niepołomicach - Żaneta Trzepla wzięła udział w konkursie zajmując 3 miejsce.
  Serdeczne gratulujemy Żanecie i życzymy dalszych sukcesów w świecie fryzjerstwa.

  Dominika Rajczyk - nauczyciel przedmiotów zawodowych w branży fryzjerskiej.

  Zakończenie roku szkolnego w LO dla Dorosłych 2022


  29 kwietnia o 15.30 słuchacze z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych zakończyli ostatni już semestr otrzymując świadectwa. Gratulujemy słuchaczom wyróżniającym się w nauce, a wszystkim życzymy sukcesów na egzaminie maturalnym już niebawem.

  Akcja "Posprzątaj z nami Małopolskę" 2022

  29 kwietnia uczniowie wzięli udział w akcji "Posprzątaj z nami Małopolskę" promowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

  15 tysięcy kroków przez Puszczę Niepołomicką i niewiele znalezionych śmieci w porównaniu z poprzednimi latami świadczy o coraz większej świadomości ekologicznej ludzi korzystających z walorów przyrody naszego lasu.
  Dziękujemy Maksowi i Kacprowi za wielkie zaangażowanie w akcję.
  Wygenerowano w sekund: 0.07
  14,385,892 unikalne wizyty