Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Dyplom

Pomoc dla Pani Ewy

Podziękowania

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja dla pracodawców

Zgodnie z rozporządzeniem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu oraz na podstawie art. 120 ust. 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996, 1000, 1290, 1669 i 2245) Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach informuje co następuje:

§ 3. 2. Praktyczna nauka zawodu młodocianych jest organizowana przez pracodawcę, który zawarł z nimi umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj całość ...

Narodowy Spis Powszechny

Zapraszamy

Informacja dla kandydatów

Informujemy, iż od 17 maja 2021r. do 21 czerwca 2021 r. do godz. 15.00 można składać przez kandydatów wnioski o przyjęcie do szkoły.

Szczegółowe terminy rekrutacji znajdują się TUTAJ

Wniosek oraz wszystkie niezbędne dokumenty można pobrać: TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2020/2021
oraz na wirtualny spacer po naszych pracowniach przy ul. 3 Maja 2 oraz ul. Kolejowej 28:Akcja "Sprzątanie Świata"


Sprzątanie Świata 2021

Każdego roku we wrześniu bierzemy udział w akcji "Sprzątanie Świata". Tegoroczna ogólnopolska akcja odbywa się pod hasłem "Myślę, więc nie śmiecę", która przypomina wszystkim nie o tym, że trzeba sprzątać, lecz o tym, że trzeba NIE śmiecić !
Tym razem uczniowie pod opieką nauczycieli wyruszyli sprzątać okolice ulicy Kolejowej w Niepołomicach.
Dziękujemy za włożoną pracę wszystkim uczniom i nauczycielom.
Wygenerowano w sekund: 0.06
12,820,225 unikalne wizyty