Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Pan Tadeusz na słodko.

NewsyKomisja konkursowa oceniała m.in. smak wyrobów, umiejętność organizacji stanowiska pracy, zaangażowanie i umiejęttności manualne.

Justyna przygotowała tort w kształcie mrowiska, na którym siedziała Telimena. Artur zachwycił jurorów tortem w kształcie dworku w Soplicowie. Pomimo tego, że nie udało im się zakwalifikować do ścisłej czołówki wrócili z konkursu bardzo zadowoleni. Oprócz dyplomów i nagród rzeczowych, przywieźli ze sobą doświadczenie i przekonanie. że udział w konkursie, choć stresujący, może zakończyć się sukcesem.

komentarz admina: Gratulujemy Justynie, Artkowi oraz autorce artykułu i współautorce ich sukcesu. Życzymy dalszych "słodkich sukcesów"
Wygenerowano w sekund: 0.03
11,789,598 unikalne wizyty