Pomoc dla Pani Ewy

Dziennik elektroniczny

Bierzemy udział w

Profil na Facebook.com

Kanał YouTube

Ewaluacja zewnętrzna

Oferta ODiDZ

Certyfikat ECDL

Nasza szkoła posiada
certyfikat ECDL
uprawniający do przeprowadzania egzaminów na
Europejski Certyfikat
Umiejętności Komputerowych

czytaj więcej

Egzaminy praktyczne

Miło nam poinformować, że nowo powstała pracownia kształcenia zawodowegow branży mechanicznej mieszcząca sie przy ul. Kolejowej 28 otrzymała z dniem 8 lutego 2016 r. upoważnienie do przeprowadzania części praktycznej egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych. Jest to potwierdzenie wysokich standardów wyposażenia pracowni w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kształcenia w branży mechanicznej. Pragniemy również przypomnieć, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego posiada upoważnienia do organizacji egzaminów z poszczególnych kwalifikacji wchodzącyh w skład zawodów fryzjer, sprzedawca, kucharz.

Informacja Dyrektora Szkoły

Informujemy wszystkich nauczycieli iż 13.05.2010 r. (czwartek) odbędzię się:
14.45 - 15.00 Szkolenie rekrutacyjne
15.00 - 15.50 Szkolenie ARION
16.00 - 17.00 Konferencja
17.00 - 19.00 Zebranie z rodzicami

Dzień otwarty
Zapraszamy dnia 11 maja 2010 roku godz. 9.00 uczniów gimnazjów na dzień otwarty Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Niepołomicach.
Każdy z odwiedzających nas uczniów będzie mógł zobaczyć wszystkie nasze pracownie (Pracownię Fryzjerską, Pracownię Cukierniczo-Piekarską, Pracownię Językową i Pracownie Komputerowe) oraz pozostałe sale dydaktyczne.
Ponadto będzie można skosztować wypieków naszych specjalistów.
Serdecznie zapraszamy !

Dzień Ziemi
Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy I B oraz II B zorganizowali krótką prezentację na temat czasu rozkładu odpadów oraz odczyt dotyczący zmian w środowisku przyrodniczym spowodowany przez człowieka.
Opiekunem była Pani Agnieszka Despet, która po apelu udała się z uczniami przeprowadzić któtką akcję sprzątania okolic szkoły.
Zdjęcia w galerii można obejrzeć TUTAJ

Bieg Przełajowy21 kwietnia 2010 uczniowie naszej szkoły brali udział w biegu przełajowym w Kłaju.
Wśród uczestniczek czołowe miejsca zajęły:
II miejsce - Ptak Edyta z klasy II B
III miejsce - Cicha Justyna z klasy I A
IV miejsce - Szabelska Ewelina z klasy I B
V miejsce - Sendor Renata z klasy II B
Wśród chłopców:
V miejsce - Gajewski Piotr z klasy II D

Jak widać nie taka słaba ta płeć piękna. Życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunami byli: Hanna Serwin oraz Andrzej Targosz.

POWSTANIE OŚRODEK DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO!

25 lutego Zarząd Województwa Małopolskiego podjął Uchwałę w sprawie wyboru projektów do dofinansowania, w ramach Schematu 1.1 B Rozwój infrastruktury kształcenia ustawicznego oraz kształcenia zawodowego Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 (MRPO). Wśród projektów wybranych znalazł się opracowany przez zespół projektowy z naszej szkoły w składzie: dyrektor szkoły Bożena Kruk oraz nauczyciele Anna Glińska, Elżbieta Mączka i Ewa Marczek.

Nasz projekt zakłada utworzenie Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (ODiDZ) przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Niepołomicach ukierunkowanego na kształcenie i dokształcanie w zawodach branży gastronomicznej, zarówno młodzieży jak i dorosłych z całego powiatu wielickiego.

Anna Glińska
Wygenerowano w sekund: 0.03
11,806,406 unikalne wizyty